Bisschop Gerard de Korte heeft Juan van Eijk per 1 juni benoemd tot kapelaan van onze parochie; hiervoor was hij pastoor in Berkel-Enschot.

Juan van Eijk werd geboren 22 april 1969 te Alphen aan de Rijn. Op latere leeftijd is hij begonnen aan de priesteropleiding in Den Bosch. Hij werd in 2004 tot priester gewijd. Hierna was hij werkzaam in de parochie Binnenstad te Tilburg en vervolgens in de Emmaus parochie Nijmegen, waarna hij drie jaar in het klooster verbleef in de monastieke gemeenschappen van Jeruzalem. Sinds 1 december 2015 is hij benoemd als pastoor in de parochie Heilige Johannes XXIII in Berkel-Enschot.

Nu zal hij per 1 juni in onze parochie als kapelaan aan de slag gaan. Hij woont op de pastorie aan de Berg en Dalseweg. Bij de start in onze parochie wensen wij hem daarbij Gods zegen toe. Afhankelijk van de maatregelen rondom het coronavirus zal er op een later moment uitgebreider gelegenheid zijn om met hem kennis te maken.